Deutsch
Englisch
Polnisch

KUPIMY NIERUCHOMOŚCI

Masz na sprzedaż  zabytkowy budynek w Niemczech lub w Polsce?  Jeżeli chciałbyś go sprzedać bo nie masz na niego pomysłu to chętnie go od Ciebie  kupimy . Jesteśmy dobrymi nabywcami . Transakcje przeprowadzamy szybko i sprawnie.  Skontaktuj się z BMK Bau-Immobilien- und Projektentwicklung GmbH Berlin a złożymy Ci ofertę.

BMK nieustannie poszukuje ciekawych , zabytkowych budynków. Są one dla nas interesujące, bez względu na stan techniczny, ponieważ specjalizujemy się w renowacjach. Decydujące znaczenie ma dla nas  lokalizacja i odpowiednie otoczenie  nieruchomości. Niezobowiązujący kontakt z nami jest zawsze dla Ciebie korzystny. Otrzymasz od nas obiektywną pierwszą  ocenę stanu  Twojej nieruchomości oraz rozwiązanie jak możesz ją korzystnie sprzedać lub odrestaurować.

Jako obecny właściciel nieruchomości, możesz być pewien, że my  jako firma zajmująca się budową, renowacją  i projektami zrobimy wszystko, aby przywrócić Twoją nieruchomość do życia. Naszym priorytetem jest zachowanie  historii architektury.

Kontakt