Deutsch
Englisch
Polnisch

MISJA FIRMY

Jako firma z tradycjami przede wszystkim  dbamy o zachowanie  historii architektury budynków  a  dzięki doświadczeniu odnawiamy zabytki, dostosowując ich funkcje do obecnych czasów. Zachowanie w dobrym stanie  cennych nieruchomości to nasza pasja. Wykorzystujemy do tego naszą wiedzę, wieloletnie  doświadczenie i umiejętności w tym zakresie.

Zachowanie dobrego stanu  zabytkowych budynków z jednoczesną  ich zgodnością z najnowszymi standardami technicznymi nie jest dla nas problemem. Najnowsza technologia pozwala zachować dzieła starych mistrzów budownictwa. Dzięki nowoczesnym metodom przywracamy dawny blask budynków, które będą służyły również przyszłym  pokoleniom. Do naszych prac od  dłuższego czasu wykorzystujemy między innymi  produkty  firmy Remmers.

Jako specjalistyczna  firma  zatrudniamy  najlepszych architektów i  inżynierów  budownictwa w Polsce i Niemczech.  Ponadto  współpracujemy z najlepszymi  ekspertami w branży budowlanej, projektowej i nieruchomościowej . Zaufaniem obdarzyli  nas  konserwatorzy  zabytków w Niemczech i Polsce. Ta współpraca zapewnia najlepsze dostosowanie  zabytkowych obiektów  do teraźniejszości i przyszłości.

Tradycja i nowoczesna funkcjonalność – to nasza misja.

Przywiązujemy dużą wagę do symbiozy najnowszego standardu technicznego i ochrony zabytków.

Kontakt